Balık Burcu

Yönetici Gezegeni: Neptün
Grubu: Su
Uğurlu günü: Perşembe
Uğurlu sayısı: 7
Uğurlu taşı: Akuamarin
Uğurlu renkleri: Deniz mavisi, yeşilimsi mavi, gümüş
Uğurlu çiçekleri: İnci çiçeği, beyaz gül, zambak
Uğurlu kokuları: Kiraz çiçeği, zambak, limon çiçeği
En belirgin özelliği: Merhamet
En büyük emeli: Rahat
En büyük hatası: Kendini kötülemek
Zayıf noktaları: Hayalcilik, mantıksızlık
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Koç, Yengeç, Akrep, Balık
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Yengeç, Akrep
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Koç, Boğa, Aslan, Yay, Balık

GENEL ÖZELLİKLERİ
Balık insanlarının tek dünyası içinde yaşadığımız ve hayaller dünyasından tamamen ayrı olan gerçeklik değildir. Onlar için hayal ve gerçek arasında sınır yoktur. Balıklar sosyal yaşamda çok karmaşık bir insan görüntüsü verirler. Çünkü insan onların ne zaman ne yapacağını bilemez. Bir yandan iyi, anlayışlı ve yardımsever, diğer yandan çok kararsız, tutarsız, melankolik ve kırılgandırlar. Bir konuda hem çok ateşli davranabilirler hem de çok korkak ve çekingen olabilirler. Kendilerini hep bir maskenin arkasına gizleyip, toplumun hoşuna giden her role girerler. Balık insanlarının her konuda bir fikirleri vardır. Konuşkandırlar. Günlük işlerin rutinliğinden nefret ederler. Mutlu olmak için gelecekte olmasını umut edecekleri yeni şeylere ihtiyaçları vardır.

BALIK KADINI
Balık burcu kadını, hırslı, tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evine bağlı bir yapısı vardır. Sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Kendisiyle ve başarılarıyla gurur duyar. Bu burcun kadınları ince ruhlu ve sanata düşkündür. Her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak için elinden gelen çabayı gösterir. Giyime, kuşama, bakımlı olmaya önem verir. Güzel ve zariftir. Aşk onun için her şeydir. Hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip sevildiğine inandığı takdirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır. İlişkisinde fazlasıyla fedakardır. Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

BALIK ERKEĞİ
Balık burcu erkeği nazik, uyumlu, iyimser ve hayalperesttir. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır. Hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur. Duygusal ve anlayışlı yapısı vardır. Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına başvurabilir. Sanatçı ruhludur, güzelliğe çok önem verir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur. Aksi takdirde maceralar peşinde koşmaya devam eder. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli bir eş olabilir.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Tüm Dünyadan Türkçe Chat.