Boğa Burcu Burcunuzu Öğrenin | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Boğa Burcu Burcunuzu Öğrenin

Boğa Burcu

Grubu Toprak
Uğurlu Günü Cuma
Uğurlu Sayısı 6
Uğurlu Taşı Zümrüt
Uğurlu Renkleri Pembe, açık mavi , krem
Uğurlu Çiçekleri Kırmızı gül, pembe karanfil, şebboy
Uğurlu Kokuları Karanfil, müge, elma çiçeği
Uğurlu Müzik Senfoniler
En Belirgin Özelliği Dayanıklılık
En büyük ideali Ün
En Büyük Hatası İnat
En Büyük Arzusu Büyük servet

Boğa burcu huzur ve denge özelliğine sahip burç türleri arasındadır. Gurubu Toprak olup, neşeli ve keyifli ortamları tercih ederler. Yıldızınız sayesinde çok şanslısınız çünkü, Venüs”ün etkisinde olmanız güzellik, ve sevgi gurubunu temsil etmektedir.

Toprak gurubu içerisinde bulunduğundan kararlılık ve inatçılık gibi yönleri de ortaya çıkacaktır. Kararlılık sahibi olduklarından dolayı çalışmayı severler ve çalışmak istemedikleri zaman kimse onlara çalış diyemez ve boğa burçları bu yönde çok kararlıdır kararlarını kendi başlarına vermeyi tercih ederler. Güzel yönleri olmak ile birlikte, sinirlendikleri zaman öfke saçan bir burç olabilirler.

Yalnız öfkeleri çok nadir görülmekte olup, genelde huzurlu, sevgi ve güzellik özelliğine sahiplerdir. Eğlenceyi çok sever ve müzik dinlemekten keyif alırlar. Rahat olmayı çok seven bir burç olduğu gibi, huyuna gidip zorla bir iş yaptıramazsınız. Kendi hallerinde olmaları onları daha mutlu edecektir. 


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..