Çankırı Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Çankırı Sohbet Odaları

Çankırı Sohbet Odaları:

Anadolu topraklarında en eski yerleşim merkezlerinden biridir. 5 bin yıldır yaşantıya sahip olan bu ilimiz Anadolunun en özel diyarlarından biridir.

Alt yapı yatırımları geleceğe dönük planlamalar ile Teknolojinin ilerleme aşamasında bulunan bu ilimizde içinde yaşayan insanları daha modern ve yaşanacak hale getirilmesi için, Çankırı belediyesi daima yeni projelere imza atmak için çalışmalara aralıksız devam etmektedir.

İçme suyu ihtiyacını Güldürcek barajından başlanması ile şehrin suyu da kesintisiz olarak kullanıma sunulması ile Çankırı için daha birçok yatırımlara imza atılmıştır. Eğitim olarak baktığımızda okullarda kitap dağıtımı Bilgisayar odaları, dil odaları, kütüphane odaları ile öğretim olarak ilimizde birçok çalışmaya yine imzalar atılmış olarak ilimizin gelişimine destekler devam etmektedir.

Dar kaldırımlar genişletilme çalışmaları ile yaya trafiği düzenlemelere getirilerek daha kullanılabilir bir yol düzeneği insanlara sunuldu. Bunun yanında park çalışmaları ile her ilçe için yeni parklar yapılmaya başlandı. Kent merkezinde kurulan AVM Teknolojinin de yardımı ile en güzel haline getirildi. Pazar pazarı güvenli alışveriş için yenilendi. Geçmişten gelen tarihi binalar restore edilerek daha yaşanılabilir hale getiriliyor.

Yapılan çalışmalar Çankırı için tarihsel dönüşüm ile yaşanabilir bir hale getirilmektedir. Bunun için sürekli olarak Çankırı belediyesi çalışmalarını sürdürmektedir.

Sitemiz Çankırı için sizlere tanışıp sohbet edebilmeniz için sohbet hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede Çankırı ilinden katılan kullanıcılar ile anlık sohbetlere katılabileceksiniz. Çankırı ili için arkadaş arayışlarınızda sitemizde özel Türkiye kanalı bulunmakta olup sadece Çankırı değil ülkemizin 4 bir yanından katılımlar sağlanmaktadır.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..