Çet Odaları | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Çet Odaları

Çet Odaları:

Sunucumuz üzerinde online çet yapabilirsiniz. Odalar ücretsiz sohbet imkanı sunup içerisindeki birçok sohbet kullanıcısı ile tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz. Çet sitesi olarak kurulmuş sitemiz içeriğinde Radyo dinlerken sohbet edebilirsiniz.

Global kanallarımız içerisinde Sohbet ve Chat odaları bulunmaktadır. Arkadaşlık arayışlarında internet üzerinde en mantıklı ve işe yarayan yöntemlerden birisi yazılı çet yapmaktır.

Yazılı çet odaları ücretsiz olduğundan herkes katılabilir. Seviyeli sohbet imkanı sunan sunucumuz içerisinde her yaş insan sohbetlere katılabilir arkadaşlıklar kurabilir. Web tabanlı çet sitemizin içerisinde Yeni Sohbet Appleti kurulu ve güvenlik için tüm tedbirler alınmış sizlere seviyeli sohbet ortamı sağlamak hedeflenmektedir.

Odalar içerisinde canlı radyo yayını dinleyebilirsiniz. İstek isteyebilir ve yarışma oyun soru cevap kanallarında soru çözebilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Sunucu içerisindeki diğer kanallara ulaşmak için /list komutunu uygulayarak kanal listesine ulaşabilirsiniz. Rumuzun size özel olması için şifreleyebilirsiniz. Şifreli rumuzlar size özel olup başkaları tarafından kullanılamaz. Şifreleme ve diğer işlemler için yardım kanallarımızdan bilgi edinebilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..