Çet Sitesi | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Çet Sitesi

Çet Sitesi:

Sitemiz içerisindeki sohbet sunucumuzda, canlı odalara bağlanıp seviyeli ve huzurlu bir ortam içerisinde çet yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmet, İRC Network içerisinde güncel yazılım kullanılarak sizlere İnternet erişiminin sağlandığı bütün cihazlardan bu hizmeti sağlamaktayız.

Sitemiz içerisindeki Kategorilerimizde Sunucumuz ile alakalı özelliklere sunulan hizmetlere dilediğiniz gibi göz atabilirsiniz. Sunucumuzun sizlere sağladığı sohbet hizmeti yeni arkadaşlıklar kurabilmek yeni insanlarla birebir yazılı sohbet edebilip, sohbet arkadaşları edinebilmeniz içindir.

Bu hizmeti yıllardan beri sizlere sağlamakta olduğumuz gibi yeni sunucumuza, Arama Motorları aracılığı ile Çet Sitesi arayışlarınızda sitemiz yardımı ile Sohbet sunucumuz ile temas kurabilirsiniz.
Sohbet
Sunucumuz içerisinde birbirinden değerli Dj arkadaşlarımıza yer verilmiş olup, sizlere bu hizmet ile birlikte canlı radyo yayını sağlanmaktadır. Bu tür istekleriniz için, Radyo kanalımız içerisinde, veya Radyo panelimiz yardımı ile sohbet arkadaşlarınız, yayınımızı dinleyen tüm dinleyiciler için şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.

Radyo kanalımızda sadece radyo ile alakalı istek ve müzik sohbetleri yapabilirsiniz. Sohbet ve Çet için, Sohbet Kanallarımız sizlere sunucumuz ile temas sağladığınız taktirde, listelenecektir.
Chat
Kanal listesi erişimi için /list Komutunu kullanabilirsiniz. Listelenen kanallar içerisinde faydalı olduğunu düşündüğümüz, bilinmesi gereken bilgiler için Oyun ve Yarışma kanallarımız da bulunmaktadır.

Bu hizmet sizlere ücretsiz olarak sağlandığı gibi sunucumuz içerisindeki kullanıcılar genellikle Online konumunda bulunmaktadır. Üyelik gerektirmeden canlı olarak sohbete anında bağlanabilir sohbetlere katılabilir arkadaşlık arayışlarında bulunabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..