Chat Yap | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Chat Yap

Chat Yap:

Chat yapmak istediğiniz rumuzu yazıp sunucumuza bağlanarak chat yapabilirsiniz. Sunucumuz üzerinde birçok kanal bulunmaktadır. Global kanallar arasında sohbet ve chat kanallarında arkadaşlıklar kurup yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Odalar sizlerin güvenliği açısından gerekli tüm önlemler alınmış ve sizlere en kaliteli chat yapma imkanı sunulmaktadır. Kullanıcıların eğlenceli vakitler geçirmesi için sunucu üzerinde yarışma ve oyun kanalları bulunmaktadır. Bu odalar içerisinde güncel soruları cevaplayabilir keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Chat ve sohbet ederken radyo yayınını dinleyip tanıştığınız arkadaşlarınıza sunucu içerisinde isteklerde bulunabilirsiniz. Sunucumuzu ülkenin her bölgesinden bir çok kullanıcı ziyaret etmektedir. Bunun dışında Yurt dışından katılan katılımcılar için Avrupa chat odası bulunmaktadır.

Kullanıcıların güvenle chat yapması için gerekli tüm önlemler alınmış ve kullanıcılara en güvenli chat ortamı sunulmuştur. Sunucuya bağlanabilmek için belirlediğiniz bir rumuz yazarak odalara bağlanabilirsiniz.

Chat yapmak:
Web üzerinden Java eklentisi yardımıyla rumuz yazılarak eschat veya flaxchat yazılım ile, önceden şifrelenmiş bir rumuzunuz var ise rumuz ve alt tarafa şifresini yazdıktan sonra chat odalarına bağlanırsınız. Belirli bir şifre yok ise şifre yerini boş bırakarak bir rumuz belirleyip sunuculara misafir girişinde bulunabilirsiniz. İnternet ortamında üyelik ve para ödeme gibi bir zahmet gerektirmeden yazılı chat odalarında ücretsiz ve online chat yapabilirsiniz.

Sunucular içerisindeki kullanıcılar online olduklarından özel mesajlarınıza daha erken cevap verilir. Bu yüzden ülkemiz üzerindeki kullanıcılar pratik ve ücretsiz olduğundan dolayı yazılı chat yapmayı tercih ederler. Sunuculara MIRC üzerinden bağlanıp program yardımı ile de chat yapabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..