Diyarbakır Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Diyarbakır Sohbet Odaları

Diyarbakır Sohbet:

Güneydoğu  Anadolu bölgesinin lideri olan ilimiz 1 milyon nüfusu ile İstanbul ilinden uçak ile 2 saat araba ile 16 saat uzaklığındadır. Zanaat olarak ilimizde Kuyumculuk bakırcılık kilim dokumacılığı ve ipekçilik Diyarbakır ilinin ünlülüğü ile söz ettiren zanaatçılığıdır.

Ulu cami gezil görülmeye değer camilerinden biridir. Hz.Ömer zamanında 639 yılında yapılmış birde külliye görevini üstlenmektedir. Bir diğer cami ise HZ Süleyman adını taşıyan camidir. En büyük özelliği Diyarbakır fethinin başladığı yer olarak anılmaktadır. İlimizde ünlü olan bir diğer cami ise Nebi camidir.

Hanları ile de meşhur olan ilimiz, Meryem Ana Kilisesi ile de tarihsel özelliğini korumaktadır. Zengin kültür mirası Müzeleri le tarihsel kalıntılara sahip çıkmaktadır. Etrafı dağlarla çevrili olan ilimiz içerisinde kaleler de bulunmaktadır.

Diyarbakır kalesi gezip görülmeye değer yerler arasında yer almaktadır. Bu kale kapılarından birçok imparatorun girdiği söylenmektedir. İlimizde yeşillik olan hüküm sürmekte olup taş köprüsü de tarihsel özelliğini korumakta olup, taş köprü bin yıllık özelliğe sahip olan Dicle nehrinin üstünde bulunmaktadır.

Sitemiz bu değerli ilimiz için sizlere sohbet chat hizmeti sağlamaktadır. Sizlerde sizlere yakın aynı il üzerinde yaşayan veya Ülkemizden katılan kullanıcılar ile üzretsiz bedava sohbet etmek isterseniz yan menüde sohbet girişi kısmına tıklayıp rumuz yazarak sitemize anında bağlanabilir sohbetlere katılabilirsiniz. Bu hizmet kesinlikle üzretsiz olup, rumuz yazarak sizleri anında sohbet ağımıza bağlamaktadır.

İster mobil cihazlarınızdan ister tablet isterseniz de masaüstü cihazlardan sohbet ağımıza katılabilir ilinize göre sohbet arayışlarında bulunabilirsiniz. Tamamen ücretsiz canlı olarak sohbet sitemize bağlanabilir anında sohbete katılabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..