Edirne Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Edirne Sohbet Odaları

Edirne Sohbet Odaları:

Edirne ülkemizin Trakya bölgesinde yer almaktadır. Kırklareli ve Tekirdağ bölgesinde komşu konumda bulunmaktadır. İlimizde tarihsel olarak baktığımızda eski tarihini koruyan Turizm açısından ülkemize zenginlik katan illerimiz arasındadır. Roma ve Bizans dönemlerinde çok değerli olan bu ilimiz İstanbul”un fethine kadar 92 yıl kadar Osmanlı İmparatorluğuna başkent görevini üstlenmiştir.

Bulgaristan ve Yunanistan ülkelerinden gelen Turistler bu ilimizin çarşılarında alışveriş etmektedirler. Turistler için özel hediyelik eşyalar pazarları süslemektedir. En namlı Pehlivanlar bu ilimiz içerinde yetişmişlerdir. Kırkpınar ağaları mertlik ve yiğitlikleri ile anılmaktadır. Davullar zurnalar bu şenliklere eşlik etmektedir. Er meydanı namını Kırkpınar yağlı güreşlerinden anılmaktadır. Kırkpınar yağlı güreşleri, Edirne saray içinde yapılmaktadır.

Bereket ve bolluk da bu ülkemizde çok anılmaktadır. Ay çiçeği bu ilimizde sıklıkla tarım olarak bu ilimizde yetiştirilmektedir.

Edirne sadece tarihiyle değil nehirleri ve dereleri ile de anılmaktadır. Pirinç buğday ve ayçiçeği olarak ülkemize zenginlik katmaktadır. Edirne köprüleri ile de meşhurdur.

Sitemiz Edirne ili için arkadaşlık tanışma arayışlarınızda sizlere içerisinde bulunan sohbet odaları yardımı ile tanışma imkanı sağlıyor sizlerde genel odalarımızda ilinize göre arkadaşlık arayışlarında bulunabilirsiniz.

Sitemize tüm Türkiye”den katılımlar olmakta olup sadece ülkemiz değil tüm dünyadan girişlere açık konumdadır.

Sizlerde sohbet ağımıza katılmak isterseniz yapmanız gereken yan menüden sohbet girişi kısmına tıklayıp rumuz yazarak anında üyeliksiz canlı sohbete bağlanabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..