Evlilikte cinsel yaşamın sağlığı için

Her şey gibi seks hayatınız da rutine mi girdi? Bırakın üzülmeyi, bu tavsiyeleri dikkate alın.

Yatak odanızı değiştirin
Yatak odanızın şekli, evliliğinizin başından bu yana aynıysa artık değişiklik yapma vakti gelmiş demektir. Mobilyalarınızı ya da mobilyalarınızın konumunu değiştirmek, yeni ve loş bir aydınlatma sistemi kurmak, seks hayatınıza da yenilik getirebilir. 
Otelde konaklayın
İlk defa balayına çıkıyormuş gibi sevdiğiniz bir otelde eşinizle birlikte bir gece konaklayın. Spa’sı olan bir oteli seçerseniz, baştan aşağı bir bakımla tüm stresinizden arınabilir, sonra da ateşli bir sevişmeyi başlatabilirsiniz. 
Seks mesajları atın
Gün içinde eşinizle birbirinize seks içerikli, akşam yaptığınız sevişme planına dair mesajlar göndererek seks oyunu oynayın. 
Yeni seks tekniklerini deneyin
Öğretici seks tekniklerini anlatan, farklı pozisyonları fotoğraflarla gösteren bir kitap alın. Rastgele açtığınız bir sayfayı eşinize gösterin ve uygulamaya başlayın.
Yakalanma korkusu oyunu oynayın
Tıpkı flört ettiğiniz zamanlardaki gibi yakalanma korkusu oyunu oynayın. Evinizde bir misafir varken fark edilme korkusu yaşayarak kaçamak bir sevişme heyecanı yaşayın.
Evde de bakımlı olun
Sadece dışarı çıkacağınız zaman değil, evdeyken de bakımlı olun. Eşinizden de bakımlı olmasını talep edin. Görünümünüze özen göstermek, karşılıklı olarak çekiciliğinizi artırır. Hem düşünün, eşofmanla mı mini bir şortla mı daha seksi görünürsünüz? 
Konuşun, paylaşın
“Nasılsa evliyiz” deyip birbirinizle ilgilenmekten vazgeçmeyin. Birbirinizi özleyin, gün içinde yaşadıklarınızı anlatın, fikirlerinizi paylaşın. Aranızda sorunlar varsa büyüyüp çözümsüz hale gelmeden tartışarak çözüme kavuşturun. Sorunlu bir ilişki, seks hayatınızı söndürür. 
Seksle stres atın
Çocukların, iş hayatının derdi derken stres küpü haline geldiniz. “Bu kadar stres altında seks arzusu mu kalır?” diyerek gecelerinizi uyuyarak geçirmeyin. Seksi, bir stres atma aracı olarak görmeyi deneyin. 
Sabah saatlerini değerlendirin 
Sabahları testesteron seviyesi en yüksek düzeyde olduğu için, bir erkeğin sekse en çok hazır olduğu zaman, sabah uyandığı saatlerdir. Sabah saatlerinde eşinizden önce uyanmaya çalışın ve bu fırsatı değerlendirin. 
Birbirinizi yeniden keşfedin 
Bilinmeyen yüzünüzü göstererek sizi yeniden keşfetmesini sağlayın. Hep gözleriniz kapalı öpüşüyorsanız gözlerinizi açık tutarak öpüşmek, normalde yüksek sesli sevişiyorsanız sessiz sevişmek gibi küçük bir değişiklik yaparak şaşırtın onu. Sonra eşinize bunun hoşuna gidip gitmediğini sorun ve sürpriz değişiklikleri ondan da beklediğinizi söyleyin. 
Birbirinizle seks hakkında konuşun
Nelerden hoşlandığınızı, neler istediğinizi birbirinize ima etmek yerine açıkça anlatın. Cinsellikle ilgili sorunlarınız varsa bunları da konuşun. Çözemiyorsanız birlikte bir uzmana danışın. 
Kaynak: pudra. com


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Tüm Dünyadan Türkçe Chat.