Hormonları çoğaltan bitkiler

Erkekler cinsel gücünü artırmak ister, peki birçok bitkinin cinsel arzuyu ve gücü artırdığını biliyor muydunuz?

Uzman doktorlar, kırmızı biber, nane, maydanoz, kereviz, sivri biber, gibi birçok bitkinin, erkeklerde hormonlar üzerinde çok olumlu etki yaparak cinsel arzuyu ve gücü artırdığını söylediler.
Cinsel arzunuzu ve gücünü artırdığı bilinen bitkilerle ilgili yapılan araştırmalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Uzmanlara göre, erkek hormonlarını çalıştıran ve cinsel isteği artıran bitkiler şunlar:
Kuşdili: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de bayanlarda’da olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.
Maydanoz: Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı giderir. Erkeklerde cinsel gücü oldukca artırır.
Nane: Cinsel isteği oldukca artırır. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı giderir.
Tarçın: Cinsel isteği oldukca artırır.
Zencefil: Tüm vücudu uyararak bedeni ve zihni çalışma gücünü artırır. Erkekte cinsel gücü ve isteği çok artırır.
Kişniş: Erkeklerde cinsel arzuyu baya artırır. Günde bir kahve kaşığı kullanılır. Sinir sistemine de çok yararlıdır. Et yemeklerine veya yemeklerde soslara konur. Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp, yemek üzerine içilebilir.
Vanilya: Çeşitli sebeplerle ruhi ve bedeni zayıflık erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara oldukca cinsel güç kazandırır. Pasta ve sütlü tatlılarda kullanılır.
Kırmızı biber: Cinsel isteği oldukca artırır. Ancak damar sertliği, üre ve tansiyonu olanlar yememelidir.
Sivri biber: Bol miktarda C, P, K vitamini içerir. Erkeklerde cinsel isteği fazla artırır.
Hardal: Cinsel arzuyu artırmanın yanı sıra sinirleri kuvvetlendirir. Ancak midesi hassas olanlar, karaciğer, damar setliği ve tansiyonu olanlar kesinlikle kullanmamalıdır veya çok az almalıdır.
Kereviz: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok artırarak sizde vakitsiz iktidarsızlığı önler.
Ayçiçeği: Bol protein ihtiva eder, içeriğinde fazla miktarda E vitamini vardır. İktidarsızlığa engel olur. Kalp ve sinir hastalıklarını önler. Cinsel arzuyu artırır.
Greyfurt: Vücuda gençlik ve oldukca dinçlik verir. Sabah kahvaltıda bir bardak içilmesi tavsiye edilir. Ülseri ve tansiyonu olanlara tavsiye edilmez.
Çam fıstığı: Bol E vitamini vardır. Cinsel tükenmeyi ve buna bağlı olarak ruhi çöküntü ve kalp rahatsızlıklarını geçirir.
Antepfıstığı: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder. Cinsel arzuyu uyarı verir.
Susam: Cinsel isteği çok artırır.
Kaynak:Haber3


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Tüm Dünyadan Türkçe Chat.