Koç Burcu Burcunuzu Öğrenin | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Koç Burcu Burcunuzu Öğrenin

Koç Burcu

Koç Burcu

Grubu Ateş
Uğurlu Günü Salı
Uğurlu Sayısı 9
Uğurlu Taşı Pırlanta
Uğurlu Renkleri Ateş Kırmızısı, Nar Çiçeği, Al
Uğurlu Çiçekleri Lale, gelincik, papatya
Uğurlu Kokuları Manolya, Lavanta Çiçeği, Itır
Uğurlu Müzik Hızlı tempolu parçalar ve marşlar
En Belirgin Özelliği Cesaret
En büyük ideali Zafer
En Büyük Hatası Acelecilik
En Büyük Arzusu Liderlik

Koç Burcu; Enerji dolu canlı ve neşeli bir burc gurubudur. Bu tavırlarınızdan dolayı bulunduğunuz ortamlarda neşe ve mutluluk hakimdir. Dilediğiniz zaman karşınızdaki insana huzur güven ve mutluluk hissettirme özelliğine sahipsiniz.

Konuştuğunuz kişilere kendinizden özelliklerinizi anlatırsınız. Umursanmazlık durumu olduğunda karşı taraf ile ortam bozulabilir yalnız sizin elinde olduğu gibi karşınızdaki insanlar ile güzel diyaloglar kurabilme özelliğiniz bulunmaktadır.

Bu özelliğinizi güzel yönlerde kullanabilmeniz size faydalı olacaktır. Burcunuz ateş gurubundan olduğundan dolayı ateş ile ilgili tüm özelliklere sahipsiniz. Koç burcunun en büyük özelliği lider olma arzusudur. Kendine güvenir, inanır ve lider olmayı arzular.

Koç burcu sabrı olmadığı gibi, ufak bir olayda bile tatsızlık çıkarabilmektedir ancak, bu kötü huyunu yenip sabır etmeyi bilmesi gereklidir. Bu özellik sizde bulunduğu için sabrınızı yenmeniz ve karşınıza çıkan zorluklara sabır ile mücadele etmeniz daha faydalı olacaktır.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..