Mobil Sohbet Odaları | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Mobil Sohbet Odaları

Chat Android:

Android cihazlar ile sohbete bağlanmak artık çok kolay. Günümüzde evlerimizde kullandığımız internet ortamı teknolojinin ilerlemesiyle, artık cep telefonlarına kadar geldi. İş yerlerinde seyahatlerde tatillerde, Android cihazlar sayesinde internete bağlanabilir, evinizdeyken bilgisayar başında yaptığınız birçok işlemi Android cihazlar sayesinde yapabilirsiniz.

Android Cihazlar ile Chat ortamına bağlanmak:

Android cihazları ile önce bilgisayarınıza chat odalarına bağlanmanız için gereken Java eklentisini yüklemenizi öneririz. Java uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra, aynı bilgisayardaki bağlantı gibi bu cihaz sayesinde Chat ortamlarına bağlanabilirsiniz.

Sunucumuz sizlere, kaliteli sohbet imkanı sağlamak için Web Sohbet üzerine kurulmuş gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Odalar içerisinde Sohbet Chat Odalarımız, Global kanallarımızdır. Bu kanallar içerisinde chat sohbet edebilir, kanal genelindeki sohbetlere katılabilirsiniz.
Odalar içerisinde yarışma oyun odalarında güncel sorular ile sizler için öğrenilmesi gereken en faydalı soruları çözerek bilgi kapasitenizi genişletebilir, bilinmesi gereken soruların cevaplarına erişebilirsiniz.

Odalar içerisinde chat yaparken canlı radyo yayınımızı dinleyebilir siz ve sevdikleriniz için online isteklerde bulunabilirsiniz.

Sunucu içerisindeki Odaların listesine erişmek için sunucuya rumuz yazıp bağlandıktan sonra /list komutu ile odaların listesine erişebilirsiniz. Sunucu üzerinde, ülkenin çeşitli bölgelerinden katılan kullanıcılar ile tanışma fırsatına sahip olursunuz.

Bunun dışında odaları içerisinde Avrupa kanalında yurt dışından katılan gurbetçi kullanıcılar, bulunmaktadır. Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, gibi çeşitli ülkelerden katılan sohbetçiler sunucu içerisinde arkadaşlık oluşturmaktadır.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler : , , , , ,

“Mobil Sohbet Odaları” için bir cevap

  1. Leonidas dedi ki:

    Ooo mobil sohbet odaları da varmış. Artık canımız sıkıldıkça girer buradan sohbet ederiz. Güzel hizmet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..