Oğlak Burcu

Grubu Toprak
Uğurlu Günü Cumartesi
Uğurlu Sayısı 8
Uğurlu Taşı Lal
Uğurlu Renkleri Kurşuni, koyu kahverengi, nefti
Uğurlu Çiçekleri Kara gül, kadife çiçeği, kamelya
Uğurlu Kokuları Kamelya, çam, fulya
Uğurlu Müzik Folk müziği En Belirgin Özelliği İnat En büyük ideali Yükselmek En Büyük Hatası Merak En Büyük Arzusu Başa geçmek Burcunuzun sembolüne bakarsanız bir Oğlak göreceksiniz.

Ancak siz dikkatli bir tipsiniz, onun için Oğlağın kuyruğunuda fark edeceksiniz. Böyle balık gibi kuyruğu olan bu yaratık burcunuzu temsil etmektedir. Siz toprak grubundasınız ama o balık kuyruğu su grubundan bazı özellikler aldığınızı açıklar.

Belki başka yerlerde sembolünüzün tam bir Oğlak olduğunu görürdünüz. Ama zamanla sembolünüz değişerek bu hali almıştır. Siz sebatlı, inatcı, çalışkan, medeni, neşeli, yükselmeyi arzu eden, kafalı ve güçlü bir tipsiniz.

Çalışma gücü ve başarıyı da size yıldızınızın verdiğini söyleyelim. Oğlak Burcu dışardan bakıldığında genellikle yanlış anlaşılır. Çünkü yaşamın ciddi bir iş olduğunun farkında olan bir tavır içinde görülür ve etrafında bulunanları denetler tarzda yaklaşır.

Liderliğe aday bu tavır ,onun duygusuz veya fazla ciddi olarak anlaşılmasını sağlar. Tabii bunun sonucunda soğuk görünümlü, başa çıkılmaz bir izlenim verir. Aslında konulara bütün olarak bakabilen, bildiğinden şaşmayan, karizmatik bir biçimde ortaya çıkan, arabulucu bir uzman olabilirsiniz. Tipik bir Oğlak’sanız başarı isteği ile doğmuşsunuzdur.

Hırsınız ise, hayata karşı kötümser bakışınızla savaşıyor. Olumlu düşünme sanatını öğrenmeli ve esnek olabilmelisiniz. Doğuştan gelen “zamanı doğru kullanma yeteneği” ile her konuda zirveye ulaşabilirsiniz. Güç ve hırs konusundaki şansınızı,içsel uyum ve huzur ile dengelediğinizde bütün kapılar açılacaktır.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Tüm Dünyadan Türkçe Chat.