Radyolu Sohbet | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Radyolu Müzikli Sohbet Odaları

Radyolu Sohbet; Sohbet sitemiz içerisinde sunulan hizmetler arasında canlı radyo özelliği bulunmakta olup, En iyi Dj’lere yer verilmiştir. Radyo kanalımız içerisinde kullanıcıların şarkı isteklerine yer verilmekte olup, sohbet arkadaşlarınız veya yayını dinleyen tüm dinleyiciler için müzik isteklerinde bulunabilirsiniz. Şarkı istekleri için, sitemiz aracılığı ile, veya sohbet sitemiz yardımı ile sunucu ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. İstekleriniz için, #Radyo kanalımız bulunmaktadır. Radyo kanalı yardımı ile kanal genelinde Radyo botumuz aktif ise bot yardımı ile isteklerinizin yayın yapan Dj’lerimize iletilmesini sağlayabilirsiniz. Radyo botu ile yapılan istekler, Dj kanalında o anda yayın yapan yetkiliye anında iletilmektedir. Eğer listede var ise, bot sizlere var veya yok şeklinde dönüş yapacaktır. Diğer türlü yayın yapan dj isteklerinizi okur anons yardımı ile sizlere dönüş yapar. En Son seçenek Sohbet odalarımıza bağlı değilsiniz ama radyo yayınımızı takip ediyor iseniz, Radyo sitemizdeki istek paneli yardımı ile form doldurarak anında şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz. Not: Yayın yapan Dj arkadaşlarımızın yayın saatleri ve paylaşımda bulunduğu bilgilendirmeler için, Radyo sitemizi inceleyebilirsiniz. Radyolu Müzikli Sohbet Odaları Sitemiz içerisinde, Sohbet hizmeti ile birlikte canlı müzik yayınıda en kaliteli şekilde kullanıcılara sağlanmaktadır.
Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 6 Yorum var
Etiketler : , , ,

“Radyolu Müzikli Sohbet Odaları” için 6 cevap

 1. ogrgn dedi ki:

  radyo olan müzik kanalları gerçekten çok keyifli oluyor teşekkürler.

 2. miki dedi ki:

  hem radyo hem sohbet. Özlemiştik…

 3. lazeveta dedi ki:

  gerçekten harika bir radio hem sohbet hem radio güzel oluyor.

 4. WBadmin dedi ki:

  eskilerin vazgeçemediği kombinasyondur. radyo ve chat.

 5. vebu dedi ki:

  Hem sohbet ederken hem de radyo dinlemek oldukça güzel, teşekkürler.

 6. Mobil Sohbet dedi ki:

  Sohbet ederken secilmiş djler eşliginde muzik dinlemek ayrı bir eğlence bizlere göstermiş oldugunuz bu ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerimi sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..