Seven Ne Yapmaz Ozan Ekinsoy Kimdir?

OZAN EKİNSOY FOTOĞRAF

ATV’nin yeni dizilerinden birisi olan Seven Ne Yapmaz, oyuncuları ile beraber konusu ile de ön plana çıkmakta. 6 Eylül’de başlayan dizi, 3.bölümü yayınlanmasına karşın oldukça tutulmuş, bir anda ilgi odağı haline gelmiştir. Dizi oyuncularının gerçek hayatlarını merak eden kişiler için detaylı olarak bilgilendirmelerde bulunarak haklarında paylaşımlarda bulunmaya çalışacağız.

Seven Ne Yapmaz Ozan Ekinsoy Kimdir?

Ozan Ekinsoy karakteri ile dizide yer alan Yusuf Çim, 1991 yılında dünyaya gelmiş olup üniversite eğitimini Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde okuyarak tamamlamıştır. Başlangıçta modellik yapan Çim, Best Of Model 2020 ’de ikicilik derecesi elde etmiş olup birçok kişinin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bir ara müzik alanına da giriş yapan Yusuf Çim, bir parça yayımlamış fakat istediği etkileşimi alamamıştır.

Ozan Ekinsoy karakterine gelecek olursak; gençliğin verdiği etki ile havalı, sorumsuz ve oldukça çapkın bir karakter olarak oluşturulduğu ifade edilmekte. Ailesi tarafından maddi olanakları oldukça üst düzey olarak sağlanan Ekinsoy, babasının verdiği karar ile tamamen değişecektir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Ozan, izleyicinin hiç tahmin etmeyeceği bir hale bürünecek.

Etiketler: seven ne yapmaz ozan ekinsoy, seven ne yapmaz ozan ekinsoy kimdir, seven ne yapmaz ozan ekinsoy gerçek adı, seven ne yapmaz ozan ekinsoy gerçekte kim, ozan ekinsoy kaç doğumlu


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz Anında Bağlan..