Yarışma Sohbet Kanalı | Sohbet Sitesi Sohbet Sitesi .

Yarışma Sohbet Kanalı

Yarışma Chat:

Yarışma chat odası, Sunucumuz içerisinde Bulunan Global kanallarımız arasında yarışma kanalımızda Sürekli kendini yenileyen soruları çözerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Soruların hepsi öğrenilmesi ve bilinmesi gereken sorulardan oluşmaktadır.

Online radyo dinlerken soru çözebilirsiniz. Canlı soruları yanıtlarken, sunucu içerisinde bulunan kullanıcılar ile arkadaşlıklar kurabilir. Diğer chat sohbet odalarımızda sohbetlere katılabilirsiniz.

Yarışma odası içerisinde, soru botunun sizlere sunduğu soruları çözerek puan toplayabilirsiniz. Aldığınız puanlara göre sıralamada yer edinirsiniz. Bu sayede soru çözme kabiliyetinizi ölçmüş olursunuz. Sunucu içerisinde Yarışma kanalı dışında Oyun kanalı bulunmaktadır.

Oyun kanalı içerisinde soruları çözerek güzel vakitler geçirebilirsiniz. Birde yarışma ile ilgili sunucu içerisinde Kelime kanalı bulunmaktadır. Kelime kanalı içerisinde sizlere verilen karışık kelimelere anlam katarak puan toplayabilirsiniz.

Oyun ve kelime kanallarına giriş yapmak için ilk önce belirli bir rumuz yazarak sunucumuza bağlanmanız gerekmektedir. Sunucumuz ile bağlantı kurduktan sonra /j oyun /j kelime komutlarını kullanarak diğer yarışma odalarımıza bağlanabilirsiniz. Radyo kanalından istek istemek için Radyo kanalındaki Dj lerden isteklerde bulunabilirsiniz. Diğer Nick Rumuz ve komut bilgisi edinmek için #Help kanalından yardım talebinde bulunabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Ücretsiz Üyeliksiz..