Yengeç Burcu

Grubu Su
Uğurlu Günü Pazartesi
Uğurlu Sayısı 2
Uğurlu Taşı Yakut, aytaşı
Uğurlu Renkleri Beyaz, gümüş, beyazımsı gri, violet
Uğurlu Çiçekleri Nilüfer, beyaz gül, zambak Uğurlu Kokuları Misk, müğe, leylak
Uğurlu Müzik Aşk şarkıları En Belirgin Özelliği Sadakat En büyük ideali Maddi güven En Büyük Hatası Dikkatsizlik En Büyük Arzusu Toplumda yükselme

Yengeç burcunun en büyük özellikleri, yardımsever ve iyi niyetli insanların taşıdığı bir özelliğe sahiptir. iyi niyetliliğini gizlemeyi seven bir burç olduğu için bilinmesini açığa çıkmasını istemez. Bu sayede etrafındaki insanlar tarafından yanlış tanımlanır halbuki çok iyi niyetli bir burçtur.

Nasıl ay her geçen vakitte dolunay gibi çeşitli şekillerde değişik görünse de yalnız gerçekte ay değişmez ve değişmiş gibi görünür. Yengeç burcu da bu misal hiç değişmez yalnız etrafından bakıldığında değişik şekillerde görünür.

Şakayı çok seven bir burçtur. Yapmacık değildir ve beğenilmeyi çok sever. Sır saklamayı severler Yardım severdir yalnız yardıma gerçekten muhtaç olunduğunu anladığında yardım severliğini paylaşır. Çok temiz kalpli olduğundan gerçekten yardıma muhtaç olunduğunda Yengeç burcu bu yardımı üstlenir.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Sitemize Hoş geldiniz. Kaliteli ve Seviyeli Sohbetin Adresi www.Sohbetsuper.Com 7/24 Canlı Müzik Sohbet ve Tanışma Odaları Tüm Dünyadan Türkçe Chat.